| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 10.3 | 29.7 | 1.7 | 4.3 | 38.5 | 1.7 | 4.7 | 35.7 | 2 | 2.7 | 75 | 5.3 | 1.7 | 7 | 1 | 0.3 | 2.7 | 2 | 0.7 | 0.7 | 0.7 | 15 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 31 | 89 | 5 | 13 | 38.5 | 5 | 14 | 35.7 | 6 | 8 | 75 | 16 | 5 | 21 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 45 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 13.9 | 40 | 2.2 | 5.8 | 38.5 | 2.2 | 6.3 | 35.7 | 2.7 | 3.6 | 75 | 7.2 | 2.2 | 9.4 | 1.3 | 0.4 | 3.6 | 2.7 | 0.9 | 0.9 | 0.9 | 20.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 31 | 85 | 100.9 | 91.35 | 9.55 | 51.67 | 46.3 | 15.74 | 31 | 1 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 4/9 | 44.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 3/4 | 75% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 83 –65 | * | 5 | 29 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 11 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | |||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
DEAC | 88 –93 | * | 14 | 33 | 3 | 5 | 60 | 1 | 5 | 20 | 5 | 6 | 83.3 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 17 | |||
| 3 | 2026. 10. 11. |
|
Alba Fehérvár | 95 –88 | * | 12 | 27 | 1 | 1 | 100 | 3 | 5 | 60 | 1 | 2 | 50 | 4 | 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 10.331 | 29.789 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 5.316 | 1.75 | 721 | 13 | 0.31 | 2.78 | 26 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 1545 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 3 | 3 | 10.331 | 29.789 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 5.316 | 1.75 | 721 | 13 | 0.31 | 2.78 | 26 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 1545 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 10.331 | 29.789 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 5.316 | 1.75 | 721 | 13 | 0.31 | 2.78 | 26 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 1545 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 10.331 | 29.789 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 5.316 | 1.75 | 721 | 13 | 0.31 | 2.78 | 26 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 1545 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 3 | 3 | 10.331 | 29.789 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 5.316 | 1.75 | 721 | 13 | 0.31 | 2.78 | 26 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 1545 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 10.331 | 29.789 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 4.714 | 35.735.7 | 26 | 2.78 | 7575 | 5.316 | 1.75 | 721 | 13 | 0.31 | 2.78 | 26 | 0.72 | 0.72 | 0.72 | 1545 | ||||||